Košík je prázdný

Makita MS2454U

Makita MS2454U
PosNameArticlePrice
1 CONTROL LEVER ASSEMBLY 125544-0 842 Kč
2 šroub 4x18 266326-2 23 Kč
3 LEVER CASE R 451094-2 0 Kč
4 LEAD UNIT 638663-8 122 Kč
5 CABLE HOLDER 451081-1 0 Kč
6 CORRUGATE TUBE 451213-0 0 Kč
7 CONTROL CABLE 168527-7 0 Kč
8 LOCK OFF LEVER 451083-7 0 Kč
9 TORSION SPRING 7 233541-3 17 Kč
10 TORSION SPRING 11 233540-5 17 Kč
11 páčka plynu 451084-5 99 Kč
12 kryt vypínače 451085-3 136 Kč
13 SWITCH LEVER 451082-9 0 Kč
14 pružina 232251-9 35 Kč
15 LEVER CASE L 451093-4 0 Kč
16 šroub 4x18 266326-2 23 Kč
17 GRIP R 451096-8 0 Kč
18 GRIP L 451095-0 0 Kč
19 šroub 922256-4 52 Kč
20 HANDLE 19 331862-8 579 Kč
21 regulátor 168524-3 156 Kč
22 horní příruba rukojeti MS245.4 318429-9 195 Kč
23 spodní příruba rukojeti MS245.4 318428-1 195 Kč
24 vinutá pružina 20 233202-5 87 Kč
25 držák rukojeti MS-245.4 318427-3 237 Kč
26 PIPE CLAMP 318426-5 0 Kč
27 HEX. SOCKET HEAD BOLT M5X25 922241-7 35 Kč
28 HANGER SET 195143-2 0 Kč
29 šroub M5x20 911233-1 23 Kč
30 WIRE CLAMP 451526-9 0 Kč
31 SHAFT PIPE COMPLETE 140041-5 1 227 Kč
32 CAUTION LABEL 810515-7 0 Kč
33 DATE CODE LABEL 819760-1 0 Kč
34 šroub 922256-4 52 Kč
35 SHAFT 324893-4 579 Kč
36 H.S.H.BOLT M5X14 WITH WR 922218-2 0 Kč
37 GEAR CASE ASSEMBLY 125556-3 2 453 Kč
40 ložisko 210049-4 183 Kč
41 segrovka S-9 961005-4 23 Kč
42 RETAINING RING R-24 962103-7 17 Kč
43 HEX. SOCKET HEAD BOLT M5X25 922241-7 35 Kč
44 šroub zátka 265590-2 17 Kč
45 kuličkové ložisko 211019-6 429 Kč
46 ozubení 188866-9 1 100 Kč
49 BALL BEARING 6001LLU 210115-7 322 Kč
50 RETAINING RING R-28 962106-1 0 Kč
51 RECEIVE WASHER 331861-0 475 Kč
52 podložka MS335.4U 346084-7 76 Kč
53 miska MS335.4U 168526-9 237 Kč
54 matka 264025-0 136 Kč
55 chránič 452260-4 512 Kč
56 PROTECTOR COVER 451097-6 0 Kč
57 šroub 266579-3 17 Kč
58 spona 346073-2 76 Kč
59 šroub 4x18 266326-2 23 Kč
60 CUTTER 346074-0 67 Kč