Košík je prázdný

Makita M3600 ROUTER

Makita M3600 ROUTER
PosNameArticlePrice
1 TAPPING SCREW 4X18 266326-2 23 Kč
2 TOP COVER 454025-0 0 Kč
3 MOTOR HOUSING COMPLETE 143575-7 1 282 Kč
5 FIELD ASS'Y 240V 596379-0 0 Kč
6 BAFFLE PLATE 418486-8 0 Kč
7 BALL BEARING 629ZZ 211381-9 76 Kč
8 INSULATION WASHER 681666-1 55 Kč
9 ARMATURE ASS'Y 240V 517884-4 0 Kč
10 FAN 83 240069-4 0 Kč
11 BEARING RETAINER 50 285711-0 0 Kč
12 BALL BEARING 6004ZZ 211335-6 0 Kč
13 GRIP L SET 187512-1 0 Kč
15 MOTOR BRACKET COMPLETE 141868-6 0 Kč
16 PAN HEAD SCREW M5X45 911268-2 44 Kč
17 COMPRESSION SPRING 11 233397-4 0 Kč
18 HALF NUT 324424-9 0 Kč
19 COLLET NUT 763629-0 1 153 Kč
20 COLLET CONE 12MM 763628-2 1 884 Kč
21 PAN HEAD SCREW M6X30 911353-1 0 Kč
22 GRIP R SET 187515-5 0 Kč
24 PAN HEAD SCREW M4X14 265099-4 23 Kč
25 LOCK LEVER 454033-1 0 Kč
26 SET BOLT M8X16 266335-1 0 Kč
27 TORSION SPRING 16 231670-6 0 Kč
28 CAP 11 286270-7 0 Kč
29 SHOULDER PIN 6 256482-6 0 Kč
30 COMPRESSION SPRING 7 233396-6 0 Kč
31 THUMB SCREW M10X80 265759-8 0 Kč
32 + COUNTERSUNK HEAD SCREW M4X10 265135-6 35 Kč
33 TAPPING SCREW 5X80 266328-8 0 Kč
34 BRUSH HOLDER CAP 7-18 643700-5 110 Kč
35 CARBON BRUSH CB-203 191953-5 935 Kč
36 CORD GUARD 9.3-90 682540-6 126 Kč
37 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-2.0 695454-0 0 Kč
38 STRAIN RELIEF 687124-5 17 Kč
39 TAPPING SCREW 4X18 266326-2 23 Kč
40 TERMINAL BLOCK 1P 654532-5 126 Kč
41 SWITCH STL115ADT 651425-7 146 Kč
42 NOISE SUPPRESSOR 645190-8 35 Kč
43 NYLON NUT M10 418484-2 0 Kč
44 KNOB 50 COMPLETE 153764-6 0 Kč
45 BEARING BOX 317747-2 0 Kč
46 TAPPING SCREW 4X18 266326-2 23 Kč
47 M3600 NAME PLATE 851Y27-1 0 Kč
48 SWITCH COVER 454027-6 0 Kč
49 TAPPING SCREW 4X18 266326-2 23 Kč
50 POLE 418492-3 0 Kč
51 COMPRESSION SPRING 11 233456-4 0 Kč
52 BASE COMPLETE 141867-8 0 Kč
53 CHIP DEFLECTOR 454032-3 0 Kč
55 + COUNTERSUNK HEAD SCREW M4X10 265135-6 35 Kč
56 + BINDING HEAD SCREW M5X10 265133-0 0 Kč
57 BASE PLATE 454026-8 0 Kč
58 LOCK PIN 324425-7 0 Kč
59 STOPPER 317748-0 0 Kč
60 HEX. NUT M5-8 252137-1 23 Kč
61 COMPRESSION SPRING 12 233398-2 0 Kč
62 + HEX. BOLT M5X28 265516-4 0 Kč
63 - FLAT HEAD SCREW M6 251470-8 0 Kč
64 HEX. NUT M5-8 252137-1 23 Kč
65 + HEX. BOLT M5X40 265517-2 0 Kč
66 HEX. NUT M5-8 252137-1 23 Kč
67 + HEX. BOLT M5X16 265515-6 0 Kč
68 COMPRESSION SPRING 7 233396-6 0 Kč
69 THUMB SCREW M5X16 265761-1 20 Kč
70 TAPPING SCREW 4X18 266326-2 23 Kč
99 CONNECTOR P-2 654502-4 23 Kč