Košík je prázdný

Makita LS1016

Makita LS1016
PosNameArticlePrice
1 šroub 4x18 265995-6 44 Kč
2 REAR COVER 450999-3 87 Kč
3 CONTROLLER 631866-3 1 227 Kč
4 šroub 4x18 265995-6 44 Kč
5 kabel 665865-3 429 Kč
6 STRAIN RELIEF 687052-4 0 Kč
7 LS1016 NAME PLATE 866468-8 0 Kč
8 šroub 5x55 266095-5 126 Kč
9 MOTOR BRACKET 318399-2 0 Kč
10 BAFFLE PLATE 451001-5 0 Kč
11 segrovka vnější S-17 961057-5 23 Kč
12 kuličkové ložisko 6003DDW 210301-0 935 Kč
13 větrák 80 240001-8 264 Kč
14 ARMATURE ASS'Y 240V 517824-2 1 918 Kč
15 izolační podložka LS1013 681642-5 628 Kč
16 ložisko MT952 210067-2 126 Kč
17 stator 596349-9 1 627 Kč
18 MOTOR HOUSING COMPLETE 158958-8 0 Kč
19 víčko uhlíků 643650-4 87 Kč
20 uhlíky CB-153 = CB-152 181044-0 429 Kč
21 PAN HEAD SCREW M6X80 WITH WR 911948-0 0 Kč
22 COVER 451015-4 0 Kč
23 šroub 4x18 265995-6 44 Kč
24 HANDLE COVER 450998-5 259 Kč
26 SWITCH LEVER 451003-1 70 Kč
27 SWITCH TG72B-1 650618-3 388 Kč
28 LOCK-OFF LEVER 416356-5 52 Kč
29 compression spring 4 231026-3 23 Kč
30 šroub 4x18 265995-6 44 Kč
31 HANDLE COMPLETE 140049-9 322 Kč
32 šroub 4x18 265995-6 44 Kč
33 přepínač 451037-4 35 Kč
34 COVER HOLDER 451017-0 0 Kč
35 šroub 4x18 265995-6 44 Kč
36 LEAD COVER 451004-9 0 Kč
37 pojistka 8 231928-3 44 Kč
38 čep 6 LS1013 256633-1 61 Kč
39 vinutá pružina 7 231240-1 44 Kč
40 šroub M4x10 911113-1 23 Kč
41 kroužek 5 262001-8 168 Kč
42 křídlový šroub M6x43 265717-4 168 Kč
43 HEX SOCKET HEAD BOLT M8X20 266488-6 0 Kč
44 imbus M6x20 922331-6 61 Kč
45 držák kabelu 687042-7 61 Kč
46 šroub 4x12 křížový 5103R 266026-4 23 Kč
47 odsávací hrdlo 419277-0 168 Kč
48 o-kroužek 35 213460-9 87 Kč
49 H.S.SET SCREW(FLAT POINT)M6X16 266321-2 0 Kč
50 imbus M6x20 922331-6 61 Kč
51 podložka 6 253804-1 44 Kč
52 pouzdro 6 257163-5 126 Kč
53 páčka 158960-1 359 Kč
54 pouzdro 6 257163-5 126 Kč
55 podložka 6 253804-1 44 Kč
56 zajišťovací kroužek E-5 961018-5 23 Kč
57 šroub M4x10 911113-1 23 Kč
58 držák 346050-4 35 Kč
59 pružina LH1040 231675-6 52 Kč
60 chránič 453634-2 195 Kč
61 hřídel LS1216L 325645-6 55 Kč
62 šroub M8 LS1013 265324-3 126 Kč
63 BLADE CASE COMPLETE 140055-4 0 Kč
64 kulič. ložisko 608DDW 210005-4 429 Kč
65 segrovka vnější S-12 961052-5 23 Kč
66 podložka 12 253744-3 44 Kč
67 RUBBER WASHER 12 261104-5 17 Kč
68 podložka 12 253744-3 44 Kč
69 ozubené kolo LS1216 227550-2 320 Kč
70 klínek 4 254001-2 61 Kč
71 šroub 4x12 křížový 5103R 266026-4 23 Kč
72 GREASE HOLDER 451002-3 17 Kč
73 HELICAL GEAR 14 227701-7 224 Kč
74 HERICAL GEAR 27 227702-5 259 Kč
75 kulička BFL080F 216024-8 23 Kč
76 hřídel LS1216 325643-0 195 Kč
77 ložisko MT952 210067-2 126 Kč
78 kulič. ložisko 608DDW 210005-4 429 Kč
79 segrovka vnější S-15 961055-9 23 Kč
80 HERICAL GEAR 28 227703-3 259 Kč
81 GASKET 442147-8 232 Kč
82 šroub M5x16 911223-4 23 Kč
83 kulič. ložisko 608DDW 210005-4 429 Kč
84 podložka 5 267010-2 61 Kč
85 pérová podložka 5 942101-7 23 Kč
86 HEX. NUT M5 931202-6 0 Kč
87 BEARING RETAINER 14-23 285847-5 259 Kč
88 BEARING BOX COMPLETE 158957-0 514 Kč
89 kulič. ložisko 6002DDW 211236-8 823 Kč
90 vřeteno 325644-8 237 Kč
91 BEARING RETAINER 51 285732-2 0 Kč
92 šroub M5x16 265034-2 61 Kč
93 příruba 224431-1 195 Kč
94 příruba 224432-9 195 Kč
95 šroub M10x20 LS1214 265405-3 168 Kč
96 kryt 158959-6 473 Kč
97 TORSION SPRING 45 231634-0 17 Kč
98 CUSHION 424190-9 17 Kč
99 imbus. šroub M6 265985-9 126 Kč
100 CENTER COVER 346048-1 220 Kč
101 pérová podložka 10 253932-2 23 Kč
102 CENTER WASHER 344539-6 128 Kč
103 deska 346047-3 52 Kč
104 šroub 266034-5 23 Kč
105 šroub 4x12 266020-6 44 Kč
106 Flat Washer 4 941051-3 23 Kč
107 ROLLER 424193-3 35 Kč
108 SAFETY COVER B 451005-7 0 Kč
109 šroub 4x12 křížový 5103R 266026-4 23 Kč
122 BLADE CASE COVER 451016-2 0 Kč
123 šroub 266034-5 23 Kč
124 PROTECTOR 451038-2 35 Kč
254 SLEEVE 6 257785-1 0 Kč
255 šroub M5x18 922226-3 61 Kč
256 kulička BFL080F 216024-8 23 Kč
257 podložka 4 253874-0 44 Kč
258 šroub 266042-6 44 Kč
259 krytka 421589-9 87 Kč
260 LOCK LEVER 346075-8 0 Kč
261 šroub inbus M4x10 922111-0 44 Kč
262 ROD 8 325664-2 0 Kč
263 pružina LS1040 231633-2 87 Kč
264 ROD HOLDER 451129-9 0 Kč
265 zajišťovací kroužek 961012-7 23 Kč
266 šroub 266034-5 23 Kč
267 TORSION SPRING 11 233540-5 17 Kč
268 HEX.HEAD BOLT M5 266514-1 35 Kč
269 FRONT GUARD 346123-3 52 Kč