Košík je prázdný

Makita LH1040

Makita LH1040
PosNameArticlePrice
9 etiketa Makita 819064-1 168 Kč
10 kryt 187136-3 195 Kč
11 CAP 421362-7 0 Kč
90 šroub 4x18 265995-6 44 Kč
91 šroub 4x18 265995-6 44 Kč
92 šroub křížový 5x16 BO3700 912222-9 23 Kč
93 šroub křížový 5x16 BO3700 912222-9 23 Kč
94 zajišťovací páčka 272230-5 168 Kč
95 zajišťovací pružina 12 231955-0 61 Kč
96 LOCK BOLT M8X70 331681-2 0 Kč
97 COMPRESSION SPRING 14 233042-1 0 Kč
98 SLEEVE 8 257675-8 0 Kč
99 TABLE SUPPORT 317779-9 0 Kč
100 horní stůl LH1040 153992-3 2 293 Kč
101 SUPPORT PLATE 165388-6 0 Kč
102 UNDER GUARD R 418619-5 0 Kč
105 COMPRESSION SPRING 21 233415-8 0 Kč
106 aretační šroub M5x10 251812-6 87 Kč
107 Inbusschraube M6x10 251961-9 23 Kč
108 GUARD HOLDER 345425-4 0 Kč
109 pružina LH1040 231675-6 52 Kč
110 podložka 10 267070-4 44 Kč
111 šroub M5x16 911223-4 23 Kč
112 matka LH1040 324497-2 153 Kč
113 šroub M5x16 911223-4 23 Kč
114 kryt LH1040/F 345426-2 212 Kč
115 zajišťovací kroužek E-5 961018-5 23 Kč
116 podložka 6 253804-1 44 Kč
117 pouzdro 6 257163-5 126 Kč
118 páka otvírání krytu pokosové pily 344377-6 429 Kč
119 imbus šroub M6 265984-1 168 Kč
120 podložka 7 253823-7 44 Kč
121 pouzdro 7 257162-7 168 Kč
122 páka aretace ramene LS1013 416006-2 348 Kč
123 šroub M4x10 911113-1 23 Kč
124 Schraube M10 265437-0 305 Kč
125 podložka 10 LS1013 253024-7 44 Kč
126 čep ramene 16 LS1040 256836-7 227 Kč
127 rameno LS/LH/1040/F 154463-3 1 957 Kč
128 CAP 421867-7 0 Kč
129 aret čep ramene LS1013 324183-5 110 Kč
130 o-kroužek 5 213021-5 44 Kč
131 stavěcí šroub 20 271601-3 87 Kč
132 PIN 8 256280-8 202 Kč
133 Federhalter 344464-1 87 Kč
134 pružina 233414-0 283 Kč
135 třecí segment otočné desky 343799-7 168 Kč
136 Pfeil F.Winkelgrade 344385-7 87 Kč
137 šroub M4x10 911113-1 23 Kč
138 HEX. BOLT M8X28 265455-8 0 Kč
139 Scheibe 8 253762-1 87 Kč
140 HEX. LOCK NUT M8-13 252105-4 73 Kč
141 deska 453028-1 283 Kč
142 ochranný kryt 418615-3 264 Kč
142 deska 453028-1 283 Kč
143 šroub M8x30 LS1040F/L 265488-3 61 Kč
144 opěrné pravítko LH1040 317782-0 1 444 Kč
145 TURN BASE 318800-7 1 786 Kč
145 stůl - točna LS1040 316824-7 3 960 Kč
146 Schraube M6x20 265708-5 126 Kč
147 základová deska LH1040 153998-1 3 406 Kč
148 šroub 266034-5 23 Kč
149 Blattfeder 232075-3 126 Kč
150 Winkelfixierfeder 344381-5 305 Kč
151 rukojeť 32 273495-2 285 Kč
152 šroub M5x12 911213-7 23 Kč
153 Schraube M8x30 921452-1 44 Kč
154 gumová zátka 20 286212-1 44 Kč
155 tapping screw bind PT3x8 265954-0 23 Kč
1001 deska nastavovací LS1040 122472-0 632 Kč
1002 plátěný pytlík 122523-9 736 Kč
1003 držák příložníku LH 1040 122707-9 626 Kč
1004 kroužek 16 LS1013 257022-3 168 Kč
1005 pravítko 762001-3 138 Kč
1007 Holder 322312-4 935 Kč
1009 kryt nože 418626-8 996 Kč
1010 pilový kotouč 260x30x60T LH1040/F B-03838 2 934 Kč
1011 klíč 13 782212-4 490 Kč
1013 příchytka 122536-0 2 706 Kč
5006 šroub 4x12 křížový 5103R 266026-4 23 Kč
5008 šroub M5 265011-4 126 Kč
5009 podložka 7 253823-7 44 Kč
5011 šroub M6x10 251887-5 168 Kč