Košík je prázdný

Makita LH1040

Makita LH1040
PosNameArticlePrice
1 skříň 153993-1 5 076 Kč
2 gumový kroužek 6 262511-5 61 Kč
3 6-Kantschraube 8x75 251667-9 126 Kč
4 horní kryt pil. listu LH1040 154521-5 823 Kč
5 zajišťovací šroub M5-8 252103-8 44 Kč
6 šroub M5x16 911223-4 23 Kč
7 vodící plech LH1040/F 345423-8 819 Kč
8 šroub M8 251644-1 126 Kč
12 ozubené kolo 42 226465-0 823 Kč
13 o - kroužek 46 213621-1 52 Kč
14 kryt ložiska LS1040 316821-3 547 Kč
15 BALL BEARING 6203LLB 211290-2 923 Kč
16 kryt ložiska 64 285685-5 168 Kč
17 šroub M5x16 911223-4 23 Kč
18 vřeteno 322865-3 1 121 Kč
19 vnější kroužek 53 224333-1 305 Kč
20 o-kroužek 16 LS/LH/LF 257295-8 110 Kč
21 vnější kroužek 53 224333-1 305 Kč
22 šroub M8 šestihran LS1013 266762-2 168 Kč
23 držák vratné pružiny krytu kotouče 343639-9 383 Kč
24 CENTER COVER 344380-7 316 Kč
25 šroub M8 LS1013 265324-3 126 Kč
26 vratná pružina 231593-8 61 Kč
27 kryt pilového listu LH1040 418625-0 1 002 Kč
28 podložka 5 267136-0 87 Kč
29 šroub M5x12 911213-7 23 Kč
30 imbus. šroub M6 265985-9 126 Kč
31 šroub 4x18 265995-6 44 Kč
32 HOUSING COVER 418620-0 0 Kč
33 TERMINAL BLOCK 654561-8 322 Kč
34 elektronika LH1040 631613-2 1 369 Kč
35 šroub 4x18 265995-6 44 Kč
36 držák kabelu 687124-5 17 Kč
37 stator LH1040 599519-9 3 126 Kč
38 BAFFLE PLATE 418621-8 0 Kč
39 kuličkové ložisko 6000LLB 211061-7 665 Kč
40 Isolierscheibe 681640-9 61 Kč
41 rotor 516718-8 5 076 Kč
42 větrák LS1040 241909-9 227 Kč
43 aretace kotvy LS1030 343641-2 212 Kč
44 kuličkové ložisko 6202LLB 211206-7 665 Kč
45 u-podložka 15 LS/LH/1040/F 267280-3 126 Kč
46 vinutá pružina 9 231297-2 61 Kč
47 LOCK PIN 8 324496-4 0 Kč
48 šroub 5x65 266029-8 168 Kč
49 SWITCH BOX 418629-2 842 Kč
50 šroub 4x18 265995-6 44 Kč
52 relé LH1040 652772-9 2 847 Kč
53 CLAMP PLATE COMPLETE 153996-5 0 Kč
54 šroub 4x12 266020-6 44 Kč
55 HANDLE COMPLETE 153995-7 0 Kč
56 podložka 8 941201-0 23 Kč
57 PIPE 9-126 331683-8 0 Kč
58 NAME PLATE LH1040 860807-4 0 Kč
59 šroub M6x60 911383-2 61 Kč
60 uhlíky CB-153 = CB-152 181044-0 429 Kč
61 víčko uhlíků 643650-4 87 Kč
62 MOTOR HOUSING COMPLETE 158561-5 0 Kč
63 ochranná průchodka 9.3-85 682516-3 126 Kč
64 kabel 665865-3 429 Kč
65 část krytu pil. listu LH1040 165389-4 995 Kč
66 šroub M5x10=old251812-6 911206-4 23 Kč
67 zajišťovací páčka 272230-5 168 Kč
68 zajišťovací pružina 12 231955-0 61 Kč
69 LOCK BOLT M8X150 331682-0 0 Kč
70 šroub 4x18 265995-6 44 Kč
71 kondenzátor 645200-1 41 Kč
72 PIN 418618-7 128 Kč
73 FELT RING 6 443103-1 35 Kč
74 podložka 7 253186-1 44 Kč
75 pružina =old170213730 231025-5 23 Kč
76 SWITCH BUTTON ON 418616-1 146 Kč
77 SWITCH BUTTON OFF 418617-9 146 Kč
78 pružina =old170213730 231025-5 23 Kč
79 podložka 7 253186-1 44 Kč
80 FELT RING 6 443103-1 35 Kč
81 PIN 418618-7 128 Kč
86 TORSION SPRING 9 231674-8 0 Kč
87 krytka 421589-9 87 Kč
88 LOCK LEVER 345427-0 0 Kč
89 šroub M4x10 911113-1 23 Kč