Košík je prázdný

Makita JR3050T

Makita JR3050T
PosNameArticlePrice
1 doraz JR3050T 163451-9 340 Kč
2 izolační kryt JR3050T 421892-8 383 Kč
3 gum. kryt upínání JR3070 424147-0 44 Kč
4 zajišťovací kroužek BJR181SF 257952-8 61 Kč
5 ovládací páčka k JR3050T 310285-3 200 Kč
6 čep 5 k JR3030 256492-3 61 Kč
7 pružina 233345-3 44 Kč
8 čep JR3030/50T/60T/70T 268094-3 168 Kč
9 kryt 331720-8 126 Kč
10 čep 3 256158-5 44 Kč
11 krytka kulis JR3050T 417791-0 168 Kč
12 kulisa zámku JR3050T 418311-3 87 Kč
13 vysouvací plech k JR3030T 345214-7 110 Kč
14 vinutá pružina 2 6702DW 233025-1 61 Kč
15 vinutá pružina 17 231687-9 44 Kč
16 gufero 14 213151-2 227 Kč
17 x-kroužek JR3030T 213174-0 305 Kč
18 hliníkový kryt JR3050T 154499-2 1 521 Kč
19 zajišťovací podložka JR3050T 418806-6 23 Kč
20 šroub M5x35 911258-5 44 Kč
21 šroub M5x25 911243-8 23 Kč
22 pružina JR3050T 232221-8 23 Kč
23 zajišťovací čep JR 3050T 162236-0 168 Kč
24 kroužek 421893-6 44 Kč
25 kluzná podložka JR3050T 345480-6 44 Kč
26 kluzné ložisko 14 214169-6 168 Kč
27 držák ložiska9 341462-6 44 Kč
28 šroub M5x16 911225-0 44 Kč
29 táhlo JR3050T 168405-1 1 233 Kč
30 kluzné ložisko 14 214169-6 168 Kč
31 držák ložiska 341462-6 44 Kč
32 šroub M5x16 911225-0 44 Kč
33 šroub M5x14 JR3050/70T 265148-7 44 Kč
34 plech převodovky JR3050T 345478-3 44 Kč
35 šroub M5x14 JR3050/70T 265148-7 44 Kč
36 plech převodovky JR3050T 345478-3 44 Kč
37 jehlové ložisko 708 212959-1 1 094 Kč
38 převodovka JR3050T 125283-2 935 Kč
39 podložka 18 JR3050T 267290-0 44 Kč
40 jehlové ložisko 1216 212115-3 665 Kč
41 pojistka JR3050T/60T/70CT 232222-6 23 Kč
42 držák JR3070CT 345479-1 61 Kč
43 šroub M6x16 265165-7 23 Kč
44 šroub 266373-3 61 Kč
45 NAME PLATE JR3050T 861094-8 0 Kč
46 imbus šroub M5x8 265530-0 23 Kč
47 převodová skříň JR3050T 154497-6 1 521 Kč
48 segrovka vnější S-12 961052-5 23 Kč
49 kuličkové ložisko 6001DDW JR3050CT 210102-6 212 Kč
50 pouzdro ložiska 285718-6 61 Kč
51 větrák 70 HR3000C 241863-7 514 Kč
52 rotor JR3050T 513598-3 1 369 Kč
53 izolační podložka 681644-1 61 Kč
54 BALL BEARING 608ZZ 211034-0 402 Kč
55 tlumící deska JR3050T 418805-8 87 Kč
56 stator JR3050T 525713-7 785 Kč
57 šroub 5x46 266056-5 87 Kč
59 uhlíky CB-303 191963-2 429 Kč
60 víčko uhlíků 643750-0 126 Kč
61 motorová skříň 154498-4 632 Kč
64 rukojeť komplet JR3050T 183920-4 547 Kč
65 vypínač HP1620,1621 650543-8 935 Kč
66 kondenzátor 645200-1 41 Kč
67 molitanový kryt kondenzátoru 685722-9 44 Kč
68 CORD CLAMP 687063-9 0 Kč
69 šroub 4x18 265995-6 44 Kč
70 průchodka GA7010/9010C 682573-1 87 Kč
71 přívodní kabel 1.0-2-4.0 665890-4 1 242 Kč
72 rukojeť komplet JR3050T 183920-4 547 Kč
73 šroub 4x18 265995-6 44 Kč
74 GEAR HOUSING COVER ASSEMBLY 125523-8 1 899 Kč
1001 transportní kufr JR3050/60/70T 824734-9 1 244 Kč
1002 bimetalový pil.list17,5/7,5 152mm5ks B-05038 807 Kč
1003 bimetalový pil.list11,5/5,5 152mm5ks B-05044 807 Kč
1004 pilový list HCS6,4/10,6 203mm5ks B-05153 807 Kč