Košík je prázdný

Makita JR140D

Makita JR140D
PosNameArticlePrice
1 šroub M5x18 911228-4 26 Kč
2 gear housing cover complete 151941-4 3 283 Kč
3 kulička 4.8 216002-8 26 Kč
4 zajišťovací čep 5,5-6 JR3030T 256454-1 138 Kč
5 držák plátku JR3030T 310138-6 1 233 Kč
6 imbus M5x10 266272-9 96 Kč
7 upínací objímka JR3030T 162215-8 1 161 Kč
8 čep plátku JR3030T 323916-5 234 Kč
9 vinutá pružina 3 JR3030T 233018-8 48 Kč
10 vinutá pružina 16 233247-3 48 Kč
11 podložka 257226-7 185 Kč
12 podložka 443070-0 26 Kč
13 kluzné ložisko 14 214169-6 185 Kč
14 táhlo JR3030T 168328-3 2 676 Kč
15 držák ložiska 341462-6 48 Kč
16 šroub M5x16 911225-0 48 Kč
17 opěrkaJR3030T 163441-2 335 Kč
23 insulation cover 421693-4 1 233 Kč
24 šroub M4x10 911114-9 26 Kč
25 pouzdro 9 257558-2 138 Kč
26 mezikus páky upínání JR3030T 344732-2 96 Kč
27 kulisa páky opěrky JR3030/T 344733-0 96 Kč
28 páka upínání JR3030T 272240-2 185 Kč
29 šroub M8x25 921442-4 48 Kč
30 matka M4 931102-0 26 Kč
31 torx socket gead bolt m6x15 266220-8 138 Kč
32 jehlové ložisko 708 212959-1 1 094 Kč
33 gear complete 153267-0 3 283 Kč
34 bearing retainer A 285696-0 249 Kč
35 kuličkové ložisko 6000LLB 211061-7 731 Kč
36 pouzdro 10 257146-5 185 Kč
37 ball bearing 6900LLB 210057-5 648 Kč
38 závitové pouzdro JR180DWD 323887-6 422 Kč
39 šroub M5 251969-3 48 Kč
40 plate C 344795-8 185 Kč
41 felt 8x24 443107-3 48 Kč
42 gear housing 317229-4 2 269 Kč
43 šroub 266373-3 67 Kč
44 šroub M5x8 911601-8 48 Kč
45 zajišťovací kroužek E-10 961016-9 26 Kč
46 kuličkové ložisko 6001DDW 211131-2 906 Kč
47 zajišťovací kroužek E-10 961016-9 26 Kč
48 bearing retainer B 285697-8 185 Kč
49 Pan Head Screw M4x12 911516-9 185 Kč
50 fan guide 416960-0 138 Kč
51 ARMATURE ASS'Y 14.4V 519052-5 0 Kč
52 baffle plate 416959-5 185 Kč
53 tapping screw 4x60 266209-6 96 Kč
54 yoke unit 632828-4 1 999 Kč
55 podložka JR180 681652-2 152 Kč
56 kuličkové ložisko 607DDW 210017-7 565 Kč
57 NAME PLATE JR140D 851730-4 0 Kč
58 motor housing 416957-9 955 Kč
59 Makita label 819720-3 48 Kč
60 uhlíky CB-441 194435-6 649 Kč
61 brush holder R 643949-7 249 Kč
62 kryt uhlíků BHR200 643941-3 249 Kč
63 brush holder L 643950-2 249 Kč
64 HANDLE SET 183140-0 0 Kč
65 compression spring 4 231469-9 48 Kč
66 lock off button 416958-7 138 Kč
67 šroub M3x8 911006-2 26 Kč
68 stopper 416976-5 96 Kč
69 šroub 4x18 265995-6 48 Kč
70 HANDLE SET 183140-0 0 Kč
71 compression spring 4 231469-9 48 Kč
72 heat sink 689090-2 472 Kč
73 spring terminal (+) 654195-7 249 Kč
74 kryt kontaktů 687085-9 96 Kč
75 SWITCH 651980-9 0 Kč
76 gumová zarážka 6916/18/8413-43 263024-9 67 Kč
77 spring terminal (-) 654196-5 249 Kč
81 slide plate 344858-0 138 Kč
82 SPRING WASHER 5 267758-6 0 Kč
83 čep 5 k JR3030 256492-3 67 Kč
84 pružina 233345-3 48 Kč
85 segrovka S-18 BHR200/JR303 961078-7 48 Kč
86 hnací objímka JR3030T 162228-9 1 999 Kč
87 čep JR3030/50T/60T/70T 268094-3 185 Kč
88 GUIDE SLEEVE 331639-1 0 Kč
89 krytka kulis JR3050T 417791-0 185 Kč
90 čep 3 256158-5 48 Kč
91 kulisa zámku JR3050T 418311-3 96 Kč
92 vysouvací plech k JR3030T 345214-7 121 Kč
93 vinutá pružina 2 6702DW 233025-1 67 Kč
94 vinutá pružina 17 231687-9 48 Kč
102 kryt 414938-7 121 Kč
103 Plastic carrying case 824565-6 3 555 Kč
104 baterie 1434 14,4V/2,5Ah NiMH 193101-2 8 213 Kč