Košík je prázdný

Makita HR3520

Makita HR3520
PosNameArticlePrice
1 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X25 922341-3 73 Kč
3 válec 311612-7 3 548 Kč
4 o-kroužek 56 213655-4 168 Kč
5 jehlové ložisko 4016 212502-6 995 Kč
6 podložka 40 253817-2 632 Kč
7 talířové kolo 36 221367-5 3 265 Kč
8 tlouk 322806-9 935 Kč
9 o-kroužek 21 213381-5 305 Kč
10 pístní kroužek 412037-9 823 Kč
11 pístní kroužek 412037-9 823 Kč
12 o-kroužek 21 213381-5 305 Kč
13 čep 8 256006-8 168 Kč
14 píst 322196-0 995 Kč
16 víčko 411662-3 383 Kč
17 o-kroužek 44 213554-0 168 Kč
18 ojnice 315248-4 1 369 Kč
19 jehlové ložisko 1012 212065-2 823 Kč
20 kliková hřídel 321725-6 1 957 Kč
21 klínek 3 254002-0 44 Kč
22 kliková skříň HR3520 159507-4 4 814 Kč
23 kuličk. ložisko 6203LLU 211281-3 823 Kč
24 o-kroužek 40 213507-9 168 Kč
25 segrovka vnitřní R-40 962157-4 87 Kč
26 ozubené kolo 36 221676-2 1 242 Kč
27 jehlové ložisko 810 212005-0 429 Kč
28 spojka 151176-7 9 646 Kč
29 kuličkové ložisko 211034-0 402 Kč
30 podložka 15 253314-8 61 Kč
31 Seal ring 421688-7 168 Kč
32 kryt ložisek 157304-2 2 063 Kč
33 BALL BEARING 6201 211109-5 0 Kč
34 o-kroužek 32 213459-4 87 Kč
35 gufero 14 213160-1 628 Kč
36 podložka 35 267060-7 632 Kč
37 jehlové ložisko 4016 212502-6 995 Kč
38 klínek 4 254231-5 126 Kč
39 válec 152338-0 11 472 Kč
40 úderník 322237-2 3 126 Kč
41 kulička 7.9 216004-4 44 Kč
42 x-kroužek 25 213383-1 1 121 Kč
43 o-kroužek 23.5 213374-2 383 Kč
44 o-kroužek 23.5 213374-2 383 Kč
45 o-kroužek 44 213554-0 168 Kč
46 držák nástroje 322327-1 6 870 Kč
47 kulička 7.9 216004-4 44 Kč
48 upínací třmen 165227-0 1 817 Kč
49 objímka držadla 164569-9 995 Kč
50 držák rukojeti 164543-7 514 Kč
51 gumová podložka 5.5 261049-7 44 Kč
52 gumová podložka 5.5 261049-7 44 Kč
53 křídlový šroub M6x18 924321-5 126 Kč
54 rukojeť 32 273472-4 1 436 Kč
55 větrák 82 241827-1 632 Kč
56 rotor 512818-2 6 386 Kč
57 izolační podložka 681625-5 61 Kč
58 kuličkové ložisko 608 LB 211033-2 429 Kč
59 čep 4 1911B 263014-2 44 Kč
60 šroub statoru M5x60 265345-5 126 Kč
61 stator 528706-3 2 706 Kč
62 motorová skříň 157305-0 2 706 Kč
63 nýt štítku 953106-2 23 Kč
64 NAME PLATE HR3520 855125-3 0 Kč
65 podložka 6 941152-7 23 Kč
67 imbus M6x50 = old 211085 922371-4 126 Kč
68 imbus M5x16 922221-3 44 Kč
69 pérová podložka 5 942101-7 23 Kč
70 víčko uhlíků 643600-9 126 Kč
71 uhlíky CB-105 181038-5 736 Kč
72 kryt 284056-3 935 Kč
73 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X22 922336-6 0 Kč
75 podložka 6 941152-7 23 Kč
76 prachovka 421265-5 212 Kč
77 držadlo 181653-5 1 369 Kč
78 šroub M5x25 911243-8 23 Kč
79 PAN HEAD SCREW M4X16 911129-6 0 Kč
80 vypínač C3D-H-MS 651145-3 1 957 Kč
81 molitan 685700-9 23 Kč
82 ochr. průchodka 9,3-90 682540-6 126 Kč
83 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-5.0 665883-1 0 Kč
84 spona kabelu HM1200 687031-2 429 Kč
85 šroub M4x18 911133-5 23 Kč
86 NOISE SUPPRESSOR 645253-0 691 Kč
87 držadlo 181653-5 1 369 Kč
88 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X25 922341-3 73 Kč
90 podložka 6 941152-7 23 Kč
400 klíč inbus 4 783202-0 138 Kč
403 plastový kufr 150597-0 4 199 Kč