Košík je prázdný

Makita GB801 BENCH GRINDER 205MM

Makita GB801 BENCH GRINDER 205MM
PosNameArticlePrice
1 PAN HEAD SCREW M5X55 911276-3 44 Kč
2 WHEEL COVER L (OUTER) CE AL00000219 0 Kč
3 HEX NUT M16L AL00000058 0 Kč
4 PAN HEAD SCREW M5X5 AL00000059 0 Kč
5 BALANCE PLATE AL00000060 0 Kč
6 BALANCE WEIGHT AL00000061 0 Kč
7 OUTER FLANGE AL00000062 0 Kč
8 INNER FLANGE AL00000182 107 Kč
9 PAN HEAD SCREW M5X12 911211-1 23 Kč
10 WHEEL COVER L (INNER) CE AL00000220 0 Kč
11 PAN HEAD SCREW M4X8 911107-6 0 Kč
12 CORD CLAMP AL00000065 52 Kč
13 SPRING WASHER 5 942101-7 23 Kč
14 HEX. NUT M5 931201-8 0 Kč
15 LAMP COVER BASE AL00000194 0 Kč
16 NUT AL00000009 15 Kč
17 PAN HEAD SCREW M4X10 WITH WR 911113-1 23 Kč
18 STRAIN RELIEF AL00000010 15 Kč
19 PAN HEAD SCREW M4X12 911118-1 23 Kč
20 PAN HEAD SCREW M4X30 911156-3 23 Kč
21 LAMP COVER AL00000011 138 Kč
22 LAMP HOLDER ASSY AL00000012 153 Kč
23 BULB AL00000013 52 Kč
24 ADJUSTABLE KNOB AL00000014 15 Kč
25 HEX. BOLT M6X30 921351-7 0 Kč
26 FLAT WASHER 6 941151-9 29 Kč
27 EYESHIELD MOUNTING ARM L AL00000015 136 Kč
28 SAFETY EYE SHIELD AL00000016 234 Kč
29 HEX. NUT M5 931201-8 0 Kč
30 SPRING WASHER 5 942101-7 23 Kč
31 HEX. BOLT M5X12 921212-1 0 Kč
32 SPRING WASHER 5 942101-7 23 Kč
33 SPARK DEFLECTOR (LEFT) AL00000066 29 Kč
34 WORK REST (LEFT) AL00000067 0 Kč
35 FLAT WASHER 8 941202-8 23 Kč
36 SPRING WASHER 5 942101-7 23 Kč
37 HEX. NUT M5 931201-8 0 Kč
38 HEX. BOLT M8X12 921411-5 0 Kč
39 PAN HEAD SCREW M5X142 AL00000068 0 Kč
40 FLAT WASHER 5 941101-4 23 Kč
41 MOTOR HOUSING COVER R AL00000069 0 Kč
42 BALL BEARING 6204LLB 211306-3 484 Kč
43 SPRING PIN 3-8 951051-5 23 Kč
44 ROTOR AL00000191 801 Kč
45 STATOR AL00000190 4 185 Kč
46 BUSH AL00000022 0 Kč
47 MOTOR HOUSING(CE) AL00000184 0 Kč
48 PAN HEAD SCREW M4X10 WITH WR 911113-1 23 Kč
49 CORD CLIP PLATE(CE) AL00000192 0 Kč
50 PAN HEAD SCREW M4X10 WITH WR 911113-1 23 Kč
51 POWER SUPPLY CORD AL00000171 0 Kč
54 CORD GUARD AL00000026 0 Kč
55 BALL BEARING 6204LLB 211306-3 484 Kč
56 WAVE WASHER AL00000073 0 Kč
57 MOTOR HOUSING COVER L AL00000074 0 Kč
58 SPRING WASHER 5 942101-7 23 Kč
59 HEX. NUT M5 931201-8 0 Kč
60 CAPACITOR CLAMP AL00000029 0 Kč
61 HEX. NUT M8 931402-8 126 Kč
62 PAN HEAD SCREW M4X10 WITH WR 911113-1 23 Kč
63 CAPACITOR AL00000099 643 Kč
64 SPRING WASHER 4 942051-6 23 Kč
65 HEX. NUT M4 931102-0 23 Kč
66 SPRING WASHER 4 942051-6 23 Kč
67 PAN HEAD SCREW M4X10 WITH WR 911113-1 23 Kč
68 PAN HEAD SCREW M4X10 WITH WR 911113-1 23 Kč
69 TOOTHED LOCK WASHER AL00000134 3 Kč
70 BASE AL00000076 0 Kč
71 SWITCH COVER ASSY AL00000033 0 Kč
72 SWITCH ASSY COVER AL00000168 212 Kč
73 PAN HEAD SCREW M4X10 WITH WR 911113-1 23 Kč
74 SWITCH BOARD AL00000031 0 Kč
75 TOOTHED LOCK WASHER AL00000134 3 Kč
76 PAN HEAD SCREW M4X10 WITH WR 911113-1 23 Kč
78 WHEEL COVER R(OUTER) CE AL00000224 0 Kč
79 HEX NUT M16 AL00000078 0 Kč
80 PAN HEAD SCREW M5X5 AL00000059 0 Kč
81 BALANCE PLATE AL00000060 0 Kč
82 BALANCE WEIGHT AL00000061 0 Kč
83 WHEEL FLANGE AL00000181 73 Kč
84 PAN HEAD SCREW M4X30 911156-3 23 Kč
85 LAMP COVER AL00000011 138 Kč
86 BULB AL00000013 52 Kč
87 LAMP HOLDER ASSY AL00000012 153 Kč
88 PAN HEAD SCREW M4X12 911118-1 23 Kč
89 STRAIN RELIEF AL00000010 15 Kč
90 PAN HEAD SCREW M4X10 WITH WR 911113-1 23 Kč
91 NUT AL00000009 15 Kč
92 LAMP COVER BASE AL00000194 0 Kč
93 CORD CLAMP AL00000065 52 Kč
94 PAN HEAD SCREW M4X8 911107-6 0 Kč
95 SPARK DEFLECTOR (RIGHT) AL00000079 73 Kč
96 SPRING WASHER 5 942101-7 23 Kč
99 COOLANT TRAY PLATE ASSY AL00000081 0 Kč
100 RUBBER SLEEVE AL00000083 0 Kč
101 FLAT WASHER 5 941101-4 23 Kč
102 PAN HEAD SCREW M5X45 911267-4 0 Kč
103 HEX. BOLT M6X30 921351-7 0 Kč
104 FLAT WASHER 6 941151-9 29 Kč
105 ADJUSTABLE KNOB AL00000014 15 Kč
106 EYESHIELD MOUNTING ARM R AL00000038 136 Kč
107 SAFETY EYE SHIELD WITH MAG AL00000037 239 Kč
108 HEX. NUT M5 931201-8 0 Kč
109 SPRING WASHER 5 942101-7 23 Kč
110 HEX. NUT M5 931201-8 0 Kč
111 SPRING WASHER 5 942101-7 23 Kč
112 INNER FLANGE AL00000063 0 Kč
113 PAN HEAD SCREW M5X12 911211-1 23 Kč
114 WHEEL COVER R(INNER) CE AL00000223 0 Kč
115 WORK REST (RIGHT) AL00000085 0 Kč
116 SPRING WASHER 5 942101-7 23 Kč
117 HEX. NUT M5 931201-8 0 Kč
118 FLAT WASHER 8 941202-8 23 Kč
119 HEX. BOLT M8X12 921411-5 0 Kč
120 PAN HEAD SCREW M5X50 911274-7 0 Kč