Košík je prázdný

Makita DBC260U

Makita DBC260U
PosNameArticlePrice
1 rukojeť 6274501000 352 Kč
2 rukojeť 6274500901 438 Kč
3 HANDLE HOLDER ASSY 6254031001 0 Kč
4 H.S.H.BOLT M5X25 WITH W 266805-0 0 Kč
5 HEX. SOCKET HEAD BOLT M5X30 0119059940 0 Kč
6 HANGER ASS'Y 6197005001 0 Kč
7 PAN HEAD SCREW M5X20 WITH WR 266788-4 19 Kč
8 CAUTION LABEL 808723-2 0 Kč
9 PIPE 6251056000 2 131 Kč
10 CAUTION LABEL 6259549500 0 Kč
11 HANDLE 331951-9 0 Kč
12 CONTROL LEVER ASSY 6255069001 0 Kč
13 PROTECTOR ASS'Y 6258064001 2 062 Kč
14 chránič 6258065001 1 339 Kč
15 BOLT,CROSSRECESS 0100069770 0 Kč
16 PROTECTOR CLAMP 6258509400 0 Kč
17 SCREW ASSEMBLY 0140059380 0 Kč
18 kryt EM4250/BH3600 6258053001 601 Kč
19 HEX. NUT M5 264035-7 57 Kč
20 SOCKET HEAD BOLT M5X14 (W,SW) 0119059490 0 Kč
21 úhlový převod DBC260U 6243006002 1 968 Kč
22 +HEX.BOLT M6X8 265578-2 0 Kč
23 chránič 6218500200 845 Kč
24 +PAN HEAD SCREW M5X12 265195-8 19 Kč
25 ball bearing 0600069990 776 Kč
26 BALL BEARING 6000DDU 210082-6 727 Kč
27 RETAINING RING (INT) R-26 257988-7 77 Kč
28 podložka RBC/EM 6218501601 1 366 Kč
29 těsnění RBC/EM 6218003001 906 Kč
30 matka RBC/EM 6258505001 138 Kč
31 CUTTER SHAFT SET 195350-7 2 944 Kč
32 H.S.H.BOLT M5X25 WITH W 266805-0 0 Kč
33 ložisko 210049-4 201 Kč
34 RETAINING RING (EXT) S-9 257986-1 0 Kč
35 RETAINING RING (INT)R-24 257987-9 0 Kč
36 hřídel RBC 250 6191500401 2 676 Kč