Košík je prázdný

Makita BHR261

Makita BHR261
PosNameArticlePrice
1 prachovka HR2020 286263-4 121 Kč
2 pojistka HR2020 233940-9 48 Kč
3 kryt sklíčidla HR2020 417629-9 96 Kč
4 kroužek 21 HR2440 257241-1 138 Kč
5 podložka HR2020 345187-4 67 Kč
6 pružina 233916-6 48 Kč
7 šroub M8x120 921923-8 121 Kč
8 matka šestihran 345280-4 19 Kč
9 objímka přídavné rukojeti -HP2050 417630-4 234 Kč
10 rukojeť 36 HR2230/2460 158057-6 577 Kč
13 přepínač 450980-4 271 Kč
14 COMPRESSION SPRING 4 233279-0 0 Kč
15 aretace 450978-1 38 Kč
16 o-kroužek 17 213278-8 48 Kč
17 GEAR HOUSING COMPLETE 158945-7 460 Kč
18 šroub 4x35=old266053-1 266351-3 45 Kč
19 jehlové ložisko - HR2440 153290-5 565 Kč
20 zajišťovací kroužek E-3 961017-7 26 Kč
21 uložení 417796-0 67 Kč
22 pružina 233344-5 48 Kč
23 vedení 163430-7 166 Kč
24 šroub 4x25 266374-1 64 Kč
25 pojistná pružina HR2450T/BHR240R 233929-7 26 Kč
26 podložka 267791-8 67 Kč
26 podložka 267460-1 83 Kč
27 pružina 233401-9 121 Kč
28 ozubené kolo bezp.spojky HR2450T 227109-5 809 Kč
29 kulička 216022-2 26 Kč
30 vřeteno HR2470 158574-6 1 771 Kč
31 distanční kroužek HR2440 267229-3 67 Kč
32 pouzdro HR2230_2460_70 331769-8 138 Kč
33 úderník BHR240_HR2230_2470 324669-9 185 Kč
34 kroužek HR2450T 324402-9 96 Kč
35 těsnící kroužek BHR240R/HR2230 421955-0 138 Kč
36 pouzdro HR2440 324216-6 422 Kč
37 o-kroužek 9 213073-6 121 Kč
38 pojistka HR2020 233917-4 26 Kč
39 tlouk HR2440 324214-0 290 Kč
40 o-kroužek 16 213227-5 138 Kč
41 píst HR2470 318132-2 955 Kč
42 GUIDE PLATE 346036-8 38 Kč
43 pístní čep HR2440/50 324215-8 234 Kč
44 COMPRESSION SPRING 14 234098-7 19 Kč
45 kuličkové ložisko 606ZZ 211012-0 731 Kč
46 segrovka S-7 961003-8 26 Kč
47 pružina HR2450 233343-7 48 Kč
48 ozubené kolo 10 HR2470 227179-4 1 094 Kč
49 hřídel 325976-3 352 Kč
50 vložka spojky HR2470 331768-0 472 Kč
51 ložisko příklepu HR2020 219014-0 1 557 Kč
52 SLEEVE 9 325640-6 0 Kč
53 ozubené kolo 227549-7 271 Kč
54 šroub M4x12 266273-7 48 Kč
55 BEARING RETAINER B 346038-4 38 Kč
56 ložisko 1902 211032-4 565 Kč
57 kroužek 8 324212-4 383 Kč
58 zajišťovací kroužek 961011-9 26 Kč
59 podložka 5 941102-2 26 Kč
60 vinutá pružina 6 233342-9 48 Kč
61 CHANGE PLATE 345220-2 80 Kč
62 inbus šroub M4x25 922148-7 38 Kč
63 podpěra 158944-9 438 Kč
64 O-RING 68 213728-3 57 Kč
65 INNER HOUSING 318392-6 1 225 Kč
66 FILTER 443143-9 0 Kč
67 CAP 424185-2 0 Kč
68 COMPRESSION SPRING 10 234097-9 0 Kč
69 šroub M4x12 266273-7 48 Kč
70 gufero 15-25-7 213231-4 513 Kč
71 O RING 28 213437-4 0 Kč
72 yoke unit 632828-4 1 999 Kč
73 RETAINING RING WR12 961082-6 0 Kč
74 pouzdro 331596-3 472 Kč
75 kuličkové ložisko 6001DDW 211131-2 906 Kč
76 zajišťovací kroužek E-10 961016-9 26 Kč
77 BEARING RETAINER A 346037-6 0 Kč
78 rotor BHR261 519235-7 1 017 Kč
79 FAN 44 240037-7 201 Kč
80 kuličkové ložisko 626 DDW 210022-4 422 Kč
81 LIGHT CIRCUIT 631850-8 319 Kč
82 držák uhlíků 539214-9 230 Kč
83 víčko uhlíků 643829-7 38 Kč
84 uhlíky CB-442 BHR261RDE 194928-3 438 Kč
85 šroub 4x18 266326-2 26 Kč
86 držák uhlíků BHR261 539215-7 311 Kč
87 kontakty 638657-3 395 Kč
88 SUPPORT PLATE 346039-2 57 Kč
89 obal stroje BHR261 187231-9 1 265 Kč
90 HANDLE SET 188639-0 0 Kč
91 SWITCH LEVER 450981-2 57 Kč
92 vypínač 650619-1 1 480 Kč
93 F/R CHANGE LEVER 450979-9 0 Kč
94 PIN 6 256261-2 0 Kč
95 HANDLE SET 188639-0 0 Kč
96 šroub 4x18 266326-2 26 Kč
97 BHR261 SERIAL NO. LABEL 814978-9 0 Kč
98 VIBRATION ISOLATOR PLATE 344903-1 0 Kč
99 obal stroje BHR261 187231-9 1 265 Kč
100 BHR261 NAME PLATE 866450-7 0 Kč
101 šroub 4x18=new265995-6 266326-2 26 Kč
102 CLEAR LABEL 893038-0 0 Kč
103 TOOL HOLDER ASS'Y 123100-0 0 Kč
1001 mazací tuk = old 194659-4 194683-7 609 Kč
1001 mazací tuk = new194683-7 194659-4 609 Kč
1002 hloubkový doraz HR2020/2440/50F 324219-0 138 Kč
1003 CLOTH 443122-7 0 Kč
1004 transportní kufr 824874-3 3 780 Kč
1005 BHR261RDE PLASTIC CASE LABEL 808661-8 0 Kč
1006 DC36RA FAST CHARGER *DC36RA 12 629 Kč
1007 baterie BL3626 36V 2,6Ah Li-ion 194873-2 22 206 Kč
1008 BATTERY COVER 451153-2 0 Kč
5001 CLEAR LABEL 893072-0 0 Kč