Košík je prázdný

Makita BCX2500

Makita BCX2500
PosNameArticlePrice
50 CYLINDER BLOCK SET 5921005004 0 Kč
52 CAM GEAR COVER 318443-5 160 Kč
53 ROCKER COVER COMPLETE 140023-7 0 Kč
54 těsnění víka rozvodu 5921500700 335 Kč
55 ROCKER COVER GASKET 162275-0 0 Kč
56 LEAD VALVE 346083-9 96 Kč
57 RETAINER PLATE 318440-1 0 Kč
58 SOCKET HEAD BOLT M4X10 0119049980 0 Kč
59 + PAN HEAD SCREW M5X16 266494-1 0 Kč
60 H.S.H.BOLT M5X14 266811-5 0 Kč
61 H.S.H.BOLT M5X14 266811-5 0 Kč
62 SCREW ASS'Y M5X14 0043605140 0 Kč
63 CLUTCH CASE 6241500203 0 Kč
64 + PAN HEAD SCREW M5X16 266494-1 0 Kč
65 OIL CASE 318442-7 0 Kč
66 těsnění olejové vany 5926500100 383 Kč
67 nádoba na olej 5926500200 395 Kč
68 OIL WEIGHT 325666-8 0 Kč
69 olejová zátka 450565-6 128 Kč
70 GASKET 424100-6 0 Kč
71 šroub M5x20 0043605180 166 Kč
72 svíčka CMR6A BHX2500A 0650109950 1 024 Kč
74 CLUTCH DRUM 168475-0 0 Kč
75 INNER SNAP RING 0031432000 0 Kč
76 BALL BEARING 6201LLU 210111-5 0 Kč
77 OUTER SNAP RING 0031512000 0 Kč
78 SPACER 450569-8 0 Kč
79 PIPE DAMPER 1 6241500401 0 Kč
80 PIPE DAMPER 2 424107-2 0 Kč
81 PIPE BRACKET 1 6241500600 0 Kč
82 PIPE BRACKET 2 318271-8 0 Kč
83 SOCKET HEAD BOLT M5X12 0119059900 0 Kč
84 HEX. S.H.BOLT M5X18 WITH W 266844-0 0 Kč
85 STAND SET 195144-0 141 Kč
86 P.H.SCREW M5X14 WITH WR 266809-2 0 Kč
139 WASHER 413140-9 0 Kč
159 páčka EM4250/BHX2500 5923502200 125 Kč
176 FUEL TANK 450566-4 0 Kč
186 zapalování 5927012011 3 494 Kč
187 FLYWHEEL 318343-9 0 Kč
199 WASHER 6 267812-6 0 Kč
208 PROTECTOR COMPLETE 6258042005 0 Kč
211 olejový ventil 424201-0 109 Kč
213 GASKET SEPARATOR 5923503500 0 Kč
214 filtr MS245 EBH252U = alt 367443140 443140-5 83 Kč
215 INTAKE PIPE 324961-3 0 Kč
216 O RING 0062610101 0 Kč