Košík je prázdný

Makita 9900B

Makita 9900B
PosNameArticlePrice
1 Pan head screw M4x30 911158-9 29 Kč
2 Remenice 5-25L 222010-9 547 Kč
3 Motorova skrin INC. 21 156490-6 3 265 Kč
4 Uhliky CB-100 = CB-101,102,103 181030-1 429 Kč
5 Vicko uhliku 643600-9 126 Kč
6 FIELD ASS'Y 220V 528353-0 2 830 Kč
7 Kryt statoru 411322-7 168 Kč
8 BALL BEARING 6200LLB 211066-7 612 Kč
9 Izolacni podlozka 681623-9 61 Kč
10 PAN HEAD SCREW M5X45 911270-5 0 Kč
11 Plateny pytlik 122296-4 1 151 Kč
12 Rotor INC. 8,9,13,14 513294-3 5 649 Kč
13 Lufterrad 75 241809-3 429 Kč
14 Kulickove lozisko 6200DDW 211087-9 547 Kč
15 Kryt ventilatoru 9924DB INC.17 152208-3 1 369 Kč
16 Sroub M5x25 911241-2 23 Kč
17 Vymezovaci cep 4 263002-9 23 Kč
18 PAN HEAD SCREW M4X18 911131-9 0 Kč
19 Drzak loziska 312809-1 935 Kč
20 Trennplatte 343271-9 348 Kč
21 Vymezovaci cep 4 263002-9 23 Kč
22 Sroub M5x12 911211-1 23 Kč
23 Vetrak 74 241611-4 514 Kč
24 Handgriffdeckel 9924DB 411321-9 632 Kč
25 Kondenzator 645209-3 632 Kč
26 SWITCH SGEL215C 651225-5 0 Kč
27 Sroub M4x18 911133-5 23 Kč
28 Svorka kabelu 687001-1 44 Kč
29 Ochranna pruchodka 8-85 682502-4 126 Kč
30 POWER SUPPLY CORD 1.00-2-5.0 666071-3 0 Kč
31 Sroub M5x40 911261-6 23 Kč
32 Belt Cover 343270-1 429 Kč
33 Hnaci remen 5-304 225008-5 1 121 Kč
34 Distancni pouzdro 6 9924DB 257504-5 61 Kč
35 Serizovaci sroub M6x25 9924DB 251815-0 126 Kč
36 Podlozka 16 9924DB 253707-9 70 Kč
37 Vinuta pruzina 16 231225-7 61 Kč
38 Kryt serizovaciho sroubu 411594-4 61 Kč
39 Nyt stitku 953106-2 23 Kč
40 Name Plate 9900B 815002-1 0 Kč
41 Vedeni pasu 155326-6 348 Kč
42 Segrovka vnejsi S-12 961052-5 23 Kč
43 Miskova podlozka 12 253922-5 87 Kč
44 Valec 145104-5 1 369 Kč
45 Miskova podlozka 12 253922-5 87 Kč
46 Cep valce 325458-5 632 Kč
47 Sroub M4x10 911111-5 23 Kč
48 SAFETY COVER 341359-9 0 Kč
49 cep 9924DB 323634-5 212 Kč
50 Tension roller ARM 163083-2 0 Kč
51 Vinuta pruzina 11 231033-6 87 Kč
52 Driving roller complete 151347-6 3 591 Kč
53 Sroub ZH M5x20 912227-9 23 Kč
54 Klinek 4 254202-2 61 Kč
55 miskova podlozka 12 253922-5 87 Kč
56 Frame complete 151187-2 0 Kč
57 Sroub M5x12 911211-1 23 Kč
58 Jehlove lozisko 810 212003-4 383 Kč
59 Ozubena hridel 10 221193-2 1 121 Kč
60 Vymezovaci cep 4 263002-9 23 Kč
61 BALL BEARING 6200LLB 211066-7 612 Kč
62 Kryt 312808-3 628 Kč
63 remenice 5-45 222011-7 995 Kč
64 PAN HEAD SCREW M4X18 911131-9 0 Kč
65 Segrovka vnejsi S-12 961052-5 23 Kč
66 Podlozka 12 253312-2 23 Kč
67 ozubene kolo 48 221070-8 1 369 Kč
68 Base Plate 343269-6 0 Kč
69 Cork rubber plate 423015-4 0 Kč
70 Sroub M4x10 911111-5 23 Kč
71 karbonova deska 9900B 423027-7 383 Kč
72 Sroub M4x10 911114-9 23 Kč
904 Etiketa Makita 819063-3 168 Kč