Košík je prázdný

Makita 4157KB

Makita 4157KB
PosNameArticlePrice
1 NAME PLATE 4157KB 853464-5 0 Kč
2 PAN HEAD SCREW M4X25 911148-2 0 Kč
3 šroub 2414NB 911273-9 44 Kč
4 uhlíky CB-153 = CB-152 181044-0 429 Kč
5 víčko uhlíků 643650-4 87 Kč
6 MOTOR HOUSING COMPLTE 152925-5 0 Kč
7 SWITCH 8909K382 651165-7 0 Kč
8 šroub 4x12 266020-6 44 Kč
9 ochr. průchodka 9,3-90 682540-6 126 Kč
10 přívodní kabel 1.0-2-4.0 665890-4 1 242 Kč
11 svorka kabelu 687001-1 44 Kč
12 šroub 4x18 265995-6 44 Kč
13 HANDLE COVER 410201-6 0 Kč
14 kulič. ložisko 608DDW 210005-4 429 Kč
15 izolační podložka 681625-5 61 Kč
16 stator 220V 4157KB 590012-6 2 432 Kč
17 šroub 5x50 266046-8 87 Kč
18 rotor 4157KB 510040-5 7 379 Kč
19 FAN GUIDE 415603-1 0 Kč
20 Blockierhebel 163113-9 227 Kč
21 těsnící kroužek 12 213102-5 126 Kč
22 kul.lož. 6201 211129-9 632 Kč
26 matka M8 931402-8 126 Kč
27 šroub M4x8 911106-8 23 Kč
28 objímka šroubu 341415-5 61 Kč
29 páčka 341416-3 168 Kč
30 FLAT WASHER 8 253766-3 0 Kč
33 GEAR HOUSING COMPLETE 152926-3 0 Kč
35 jehlové ložisko 1010 212052-1 514 Kč
37 ozubené kolo 4157KB 226532-1 665 Kč
38 pouzdro 15 JR3030T 257064-7 87 Kč
39 segrovka vnitřní R-35 962153-2 61 Kč
40 kulič. ložisko 6202DDW 211228-7 632 Kč
41 vřeteno 324257-2 1 416 Kč
43 pouzdro ložiska 317187-4 933 Kč
44 šroub M4x16 911126-2 23 Kč
45 OIL SEAL 20 213319-0 290 Kč
46 LABYRINTH RING 344758-4 52 Kč
53 vnitřní příruba 224375-5 983 Kč
54 vnější kroužek 40 224275-9 547 Kč
55 HEX. SOCKET HEX. BOLT M8X20 266283-4 70 Kč
56 šroub M4x8 911106-8 23 Kč
57 matka M8 931402-8 126 Kč
58 objímka šroubu 341415-5 61 Kč
59 páčka 341416-3 168 Kč
60 FLAT WASHER 8 253766-3 0 Kč
61 šroub 6x15 251858-2 168 Kč
62 ANGULAR PLATE 317160-4 0 Kč
63 zajišťovací šroub M5-8 252103-8 44 Kč
64 šroub M4x8 911108-4 23 Kč
65 INDICATION PLATE 344762-3 0 Kč
66 šroub M5 5704R/4157KB 265075-8 110 Kč
67 úhlové vedení 4157KB 345491-1 512 Kč
68 CAP SQUARE NECK BOLT M8X28 266227-4 0 Kč
69 SHOULDER PIN 6-7 256442-8 0 Kč
70 CAP SQUARE NECK BOLT M8X24 265965-5 0 Kč
71 DEPTH GUIDE 163409-8 0 Kč
72 BASE 345192-1 0 Kč
73 H.S.SET SCREW(FLAT POINT)M5X12 266213-5 0 Kč
74 šroub ZH M5x12 912212-2 23 Kč
75 H.S.SET SCREW(FLAT POINT)M5X12 266213-5 0 Kč
76 + COUNTERSUNK HEAD SCREW M4X8 265085-5 57 Kč
77 šroub 4x18 265995-6 44 Kč
78 skříň odsávání-levá 4157KB 151565-6 1 669 Kč
79 EARTH PLATE 344761-5 0 Kč
80 víko skříně odsávání 4157KB 151564-8 632 Kč
81 CAP 421362-7 0 Kč
82 skříň odsávání-pravá 4157KB 183105-2 935 Kč
83 šroub M5x40 911263-2 44 Kč
84 MAKITA LABEL 819003-1 0 Kč
85 o - kroužek 46 213621-1 52 Kč
86 ventilátor 92 4157KB/7104L 241513-4 237 Kč
87 kondenzátor 645200-1 41 Kč
88 TERMINAL BLOCK 2P 654542-2 0 Kč
89 segrovka vnější S-15 961055-9 23 Kč
101 WRENCH HOLDER 5.6 410047-0 0 Kč
102 diamant. kotouč 180x22,23mm A-87600 4 955 Kč
103 klíč inbus 6 783204-6 138 Kč