Košík je prázdný

Makita 4107R

Makita 4107R
PosNameArticlePrice
1 šroub M4x6 911103-4 23 Kč
2 POWER SUPPLY CORD 1.00-2-5.0 666071-3 0 Kč
3 CORD GUARD 8-90 682503-2 151 Kč
4 svorka kabelu 687001-1 44 Kč
5 PAN HEAD SCREW M4X16 911128-8 52 Kč
6 handle set 183178-5 1 242 Kč
7 šroub M4x28 911153-9 23 Kč
8 Knob 55 271207-7 429 Kč
9 prachovka 421224-9 212 Kč
10 vypínač HPAHR2-3S 651018-0 1 121 Kč
11 NOISE SUPPRESSOR 645117-8 0 Kč
12 handle set 183178-5 1 242 Kč
13 šroub M5x12 911213-7 23 Kč
14 vřeteno 325402-2 1 822 Kč
15 klínek 4 254001-2 61 Kč
16 Bearing Box 315769-6 632 Kč
17 těsnění 442033-3 87 Kč
18 aretační šroub M8X 265835-8 126 Kč
19 + HEX. BOLT M5X20 925231-9 0 Kč
20 blade case9 317317-7 2 985 Kč
21 molitan 685700-9 23 Kč
22 LEAD COVER 343330-9 0 Kč
23 šroub M4x8 911106-8 23 Kč
24 gear housing 151874-3 1 957 Kč
25 kulič. ložisko 6202DDW 211228-7 632 Kč
26 vymezovací čep 6 263005-3 23 Kč
27 těsnící kroužek 421281-7 212 Kč
28 Seal rubber 422016-9 305 Kč
29 jehlové ložisko 1210 212101-4 514 Kč
30 segrovka vnější S-17 961057-5 23 Kč
31 ozubené kolo 45 221607-1 1 957 Kč
32 segrovka vnitřní R-40 962157-4 87 Kč
33 kulič. ložisko 6203DDW 211278-2 823 Kč
34 + HEX. BOLT M5X16 925221-2 0 Kč
35 těsnící kroužek 421280-9 126 Kč
36 vnitřní kroužek 55 224200-0 935 Kč
37 vnější kroužek 55 224286-4 935 Kč
38 šroub M8 251644-1 126 Kč
39 FAN 97 241072-8 0 Kč
40 rotor 514505-9 6 870 Kč
41 izolační podložka 681623-9 61 Kč
42 kuličkové ložisko GA7000 211068-3 514 Kč
43 vymezovací čep 4 263002-9 23 Kč
44 podložka 18 253794-8 87 Kč
45 stator 524465-7 3 960 Kč
46 BAFFLE PLATE 343259-9 0 Kč
47 kryt 4107R 410920-4 1 369 Kč
48 šroub M5x40 911263-2 44 Kč
49 NAME PLATE 4107R 855933-2 0 Kč
50 nýt štítku 953106-2 23 Kč
51 rukojeť 36 152492-0 244 Kč
52 kryt 4107R 410919-9 2 572 Kč
53 objímka 163255-9 547 Kč
54 víčko uhlíků 643650-4 87 Kč
55 uhlíky CB-153 = CB-152 181044-0 429 Kč
56 MOTOR HOUSING 157745-2 0 Kč
57 PAN HEAD SCREW M5X10 911207-2 0 Kč
58 páka 133014-5 665 Kč
59 zajišťovací šroub M8-14 252003-2 126 Kč
60 podložka 8 LC1230 253731-2 44 Kč
61 HEX. LOCK NUT M8-13 252105-4 73 Kč
64 šroub M8 251407-5 168 Kč
65 deska 164655-6 2 706 Kč
66 šroub M5x75 911300-2 87 Kč
67 JOINT THREAD M12 324206-9 0 Kč
400 spojka chlazení 421125-1 348 Kč
401 klíč 13 782212-4 490 Kč
403 hadička 5X9X5000 412028-0 705 Kč
404 chlazení 164350-8 1 957 Kč
406 koncovka 4103DW/4107B 323601-0 305 Kč
902 etiketa Makita 819064-1 168 Kč