Košík je prázdný

Makita DHR164 CORDLESS ROTARY HAMMER 16MM

Makita DHR164 CORDLESS ROTARY HAMMER 16MM
PosNameArticlePrice
1 prachovka HR2020 286263-4 121 Kč
2 pojistka HR2020 233940-9 48 Kč
3 kryt sklíčidla 419220-9 128 Kč
4 kroužek 21 HR2440 257241-1 138 Kč
5 podložka HR2020 345187-4 67 Kč
6 pružina 233916-6 48 Kč
7 šroub M8x120 921923-8 121 Kč
8 GRIP BASE 417911-6 0 Kč
9 rukojeť 36 HR2230/2460 158057-6 577 Kč
10 šroub 4x35 266053-1 54 Kč
11 CHANGE LEVER COMPLETE 162242-5 77 Kč
12 pružina 233459-8 233459-8 26 Kč
13 LOCK BUTTON 455413-4 0 Kč
14 o-kroužek 17 213278-8 48 Kč
15 simering 213535-4 83 Kč
16 Kugellager 211375-4 1 233 Kč
17 kuličkové ložisko 606ZZ 211012-0 731 Kč
18 GEAR HOUSING COMPLETE 154840-9 0 Kč
19 segrovka 961135-1 45 Kč
20 FLAT WASHER 25 267304-5 0 Kč
21 COMPRESSION SPRING 25 233457-2 0 Kč
22 spojka HR1830/F/BHR162 331707-0 863 Kč
26 vřeteno HR1830 154843-3 1 233 Kč
27 kulička 216022-2 26 Kč
28 kroužek 13 HR1830 213183-9 67 Kč
29 úderník HR1830/BHR162 324611-0 185 Kč
30 kroužek HR1830/BHR162 257275-4 138 Kč
31 pružina HR1830/F/BHR162 233942-5 67 Kč
32 podložka 6914D 267175-0 67 Kč
33 spojovací díl 345681-6 57 Kč
34 úderník HR1830, BHR162 324613-6 185 Kč
35 o-kroužek 14 HR1830, BHR162 213182-1 67 Kč
36 válec HR1830,BHR162 331708-8 601 Kč
37 podložka 9 267130-2 48 Kč
38 čep 324612-8 109 Kč
39 podložka 9 267130-2 48 Kč
40 ozubené kolo 227152-4 438 Kč
41 spojka HR1830, BHR162 331706-2 335 Kč
42 ložisko 9 HR1830, BHR162 219019-0 3 283 Kč
43 HELICAL GEAR 22 226623-8 0 Kč
44 SEAL RING 423346-1 0 Kč
45 COMPRESSION SPRING 32 233458-0 0 Kč
46 PIN 4 268147-8 0 Kč
47 FELT 4X3 443123-5 0 Kč
48 CHANGE PLATE 345645-0 0 Kč
49 COMPRESSION SPRING 233460-3 0 Kč
50 vodící deska 345654-9 230 Kč
51 kuličkové ložisko 606ZZ 211012-0 731 Kč
52 skříň HR1830, BHR162 154841-7 1 505 Kč
53 o-kroužek 24 213953-6 48 Kč
54 rotor BHR162 619182-3 2 829 Kč
55 PAN HEAD SCREW M3X10 911011-9 0 Kč
57 stator 638446-6 395 Kč
58 ENDBELL COMPLETE 632D97-1 319 Kč
59 páčka přepínání L/P BHR162/240R 419457-8 168 Kč
61 HOLDER CAP COVER 424128-4 19 Kč
63 víčko uhlíků 643929-3 67 Kč
64 uhlíky CB-430 191971-3 472 Kč
65 SWITCH UNIT 632D93-9 1 844 Kč
66 DHR164 NAME PLATE 850K29-0 0 Kč
67 šroub 4x18 265995-6 48 Kč
68 H0USING SET 183A24-8 0 Kč
69 LIGHT CIRCUIT 620366-8 0 Kč
70 H0USING SET 183A24-8 0 Kč
71 TERMINAL 643867-9 247 Kč
72 chladící deska 6503D 689098-6 185 Kč
73 CLEAR LABEL 805F02-5 0 Kč
97 LATCH 453974-8 32 Kč
98 hloubkový doraz 415486-9 67 Kč
99 vymezovací čep 263005-3 26 Kč