Košík je prázdný

Makita BSS500 CORDLESS CIRCULAR SAW 136MM

Makita BSS500 CORDLESS CIRCULAR SAW 136MM
PosNameArticlePrice
1 šroub 4x35 266053-1 54 Kč
2 víčko držáku uhlíků 643807-7 67 Kč
3 uhlíky CB-430 191971-3 472 Kč
4 HOUSING SET 188209-5 0 Kč
5 HOUSING SET 188209-5 0 Kč
6 šroub 4x18 265995-6 48 Kč
7 BSS500 NAME PLATE 863419-2 0 Kč
8 držák uhlíků BCS550RFE 638502-2 217 Kč
9 stator O 638420-4 1 221 Kč
10 šroub 4x18 265995-6 48 Kč
11 HANDLE L 419661-9 0 Kč
12 compression spring 4 231469-9 48 Kč
13 vypínač 419664-3 57 Kč
14 switch TG72BD 651956-6 1 094 Kč
15 compression spring 4 231469-9 48 Kč
16 SWITCH LEVER 419665-1 0 Kč
17 POWER SUPPLY CIRCUIT 631686-5 0 Kč
18 šroub M4x18 911133-5 26 Kč
19 HANDLE R 419936-6 0 Kč
20 kontakty O 643847-5 128 Kč
20 TERMINAL X 643867-9 247 Kč
22 šroub M4x18 911133-5 26 Kč
23 kroužek 13 BGA452RFE/450 421977-0 45 Kč
24 ARMATURE 619214-6 0 Kč
25 SHAFT LOCK 345643-4 0 Kč
26 pružina 6 GA7010C/9010C/S 233117-6 48 Kč
27 GEAR HOUSING 419656-2 201 Kč
28 o-kroužek 44 213560-5 185 Kč
40 šroub 4x12 křížový 5103R 266026-4 26 Kč
41 BALL BEARING 696ZZ 210006-2 877 Kč
42 segrovka S-10 961006-2 26 Kč
43 HELICAL GEAR 23 226640-8 0 Kč
44 SLEEVE 10 257760-7 0 Kč
45 BEARING RETAINER 14-23 285847-5 285 Kč
46 BALL BEARING 6900DDW 210069-8 0 Kč
47 o-kroužek 26 213435-8 48 Kč
48 BEARING BOX 318087-1 0 Kč
49 SPINDLE 324730-2 0 Kč
50 šroub M5x16 265034-2 67 Kč
51 THICKNESS RING 345470-9 0 Kč
53 TENSION SPRING 4 231835-0 0 Kč
54 SAFETY COVER 419933-2 247 Kč
55 podložka 26 9046/HR2010 267127-1 67 Kč
56 RETAINING RING(EXT) WR-26 257938-2 0 Kč
57 INNER FLANGE 30 224391-7 0 Kč
58 OUTER FLANGE 30 224404-4 0 Kč
59 šroub 266458-5 19 Kč
60 zajišťovací kroužek 961014-3 77 Kč
61 přepínač 40 272229-0 335 Kč
62 HEX. NUT M6 252159-1 141 Kč
63 podložka 6 941151-9 32 Kč
64 PIPE 6 331733-9 0 Kč
65 zajišťovací šroub M5-8 252103-8 48 Kč
66 BASE COMPLETE 158252-8 0 Kč
67 šroub M5 5604R 265056-2 138 Kč
68 FLAT H.SQUARE NECK BOLT M6X75 266405-6 0 Kč
69 H.S.SET SCREW(FLAT POINT)M6X8 266225-8 0 Kč
70 šroub M6X 3901 251919-8 48 Kč
74 matice M6 252133-9 249 Kč
75 LEVER 30 272251-7 141 Kč
76 zajišťovací kroužek 961014-3 77 Kč
77 podložka 9 HR2020 267231-6 48 Kč
78 CONTROLLER 620260-4 0 Kč
110 PAN HEAD SCREW M4X16 911128-8 52 Kč
111 spona ke kufru 2 163455-1 138 Kč
112 LATCH 4 453974-8 32 Kč