Košík je prázdný

Makita 4100NB

Makita 4100NB
PosNameArticlePrice
1 POWER SUPPLY CORD 665865-3 429 Kč
2 PAN HEAD SCREW M4X25 911148-2 0 Kč
3 NOISE SUPPRESSOR 645208-5 0 Kč
4 SWITCH C2M-M1T 651236-0 0 Kč
5 DUST COVER 421329-5 212 Kč
6 PAN HEAD SCREW M5X40 911263-2 44 Kč
7 NAME PLATE 4100NB 815041-1 0 Kč
9 HANDLE COVER 414715-7 0 Kč
10 CORD CLAMP 687063-9 0 Kč
11 PAN HEAD SCREW M4X18 911133-5 23 Kč
12 CORD GUARD 10-85 682504-0 168 Kč
13 HELICAL GEAR 19 221776-8 823 Kč
14 BAFFLE PLATE 343289-0 0 Kč
15 BALL BEARING 629LLB 210042-8 0 Kč
16 WOODRUFF KEY 3 254002-0 44 Kč
17 ARMATURE ASS'Y 220V 516088-5 4 814 Kč
18 PAN HEAD SCREW M5X60 911285-2 61 Kč
19 INSULATION WASHER 681613-2 61 Kč
20 BALL BEARING 608LB 211033-2 429 Kč
21 BRUSH HOLDER CAP 7-11 643750-0 126 Kč
22 CARBON BRUSH CB-253 194547-5 227 Kč
23 GEAR HOUSING O 159771-7 1 304 Kč
24 MOTOR HOUSING 159183-4 0 Kč
25 FIELD ASS'Y 220V 520042-3 0 Kč
26 O RING 18 213262-3 44 Kč
27 FLAT WASHER 14 253192-6 44 Kč
28 BLADE CASE COMPLETE 155410-7 1 822 Kč
29 RUBBER PIN 4 263002-9 23 Kč
30 + HEX. BOLT M4X25 925146-0 61 Kč
31 BEARING RETAINER 19-33 285815-8 168 Kč
32 O RING 18 213255-0 44 Kč
33 INNER FLANGE 36 224080-4 823 Kč
34 FAN 68 241520-7 0 Kč
35 FLAT WASHER 9 253741-9 23 Kč
36 O RING 26 213407-3 61 Kč
37 OUTER FLANGE 36 224081-2 665 Kč
38 HEX. FLANGE HEAD BOLT M6X17 265226-3 44 Kč
38 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X20 266133-3 87 Kč
39 RETAINING RING S-8 961004-6 23 Kč
40 WOODRUFF KEY 4 254001-2 61 Kč
41 SPINDLE 321197-5 995 Kč
42 SLEEVE 7 257507-9 87 Kč
43 BALL BEARING 6201DDW 211129-9 632 Kč
44 RETAINING RING S-12 961052-5 23 Kč
45 HELICAL GEAR 41 221777-6 935 Kč
46 NEEDLE BEARING 810 212004-2 383 Kč
47 BASE 164195-4 1 369 Kč
48 WING BOLT M6X28 924341-9 126 Kč
49 SPRING WASHER 6 942151-2 23 Kč
50 FLAT WASHER 5 941102-2 23 Kč
51 WING BOLT M5X10 924206-5 61 Kč
52 SPRING WASHER 5 942101-7 23 Kč
53 PIPE HOLDER 342291-0 87 Kč
54 PIPE 164405-9 1 999 Kč
55 SPRING PIN 6-32 951219-3 61 Kč